Zabezpečená oblast pro partnery
 

REGISTRACE NOVÉHO PARTNERA

Pokud chcete získat přístup do zabezpečené sekce našich webových stránek, musíte nejprve provést registraci. Po odeslání bude Vaše registrace do 48mi hodin zpracována a o výsledku budete informováni na Váš email. Pamatujte, že zde uvedená emailová adresa bude následně sloužit jako Vaše identifikační jméno.

Pokud potřebujete s vlastní registrací pomoci nebo máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 602 192 833.

Emailová adresa *)
  V následujícím řádku můžete zadat své vlastní smyšlené heslo, které budete následně využívat pro přihlášení k našemu systému. Heslo nebude z bezpečnostních důvodů během zadávání čitelné. Aby nedošlo k neúmyslnému překlepu, musíte zadané heslo ještě jednou správně zopakovat v následujícím vstupním řádku.
Zvolte heslo *)
Znovu heslo *)
   
Název firmy *)
  Centrála    |     Pobočka
Ulice (adresa) *)
Město (adresa) *)
IČO *)
Kontaktní osoba *)
Telefon *)
Druhý telefon
   
Poznámka
Kontrolní kód Kontrolní kód  Opište:  *)
  *) takto označená pole je nutno vyplnit
   
  Odesláním této registrace výslovně souhlasíte se zařazením výše uvedené emailové adresy do databáze společnosti ALUROL. Emailová adresa bude použita výhradně pro komunikaci týkající se partnerské spolupráce, k zasílání informačních emailových zpráv společnosti ALUROL a k zasílání technických zpráv, týkajících se provozu partnerské oblasti stránek společnosti ALUROL. V souladu s platnými zákony ČR můžete kdykoliv požádat o zrušení této registrace a výmaz vložených údajů z databáze společnosti ALUROL.
   
 

Zadanou emailovou adresu a přístupové heslo pečlivě uschovejte. Tyto údaje budete v budoucnu potřebovat pro přihlášení do zabezpečené partnerské oblasti těchto stránek. Po odeslání tohoto formuláře budou Vámi zadané údaje předány na obchodní oddělení společnosti. O výsledku registrace Vás budeme informovat potvrzujícím emailem.

Již jsem registrován, chci se pouze přihlásit...

 


Partnerský systém provozuje ALUROL, spol. s r.o. | Webové rešení - Vega TEAM